Види розчинної кави

Порошкоподібна (у вигляді порошку) – зелена кава обсмажується і мелеться. Далі вже з меленої кави виготовляють концентрований настій, для чого каву завантажують у спеціальні батареї і обробляють під тиском гарячої води. Після охолодження отриманого екстракту виконують його фільтрацію і сушку гарячим повітрям, у результаті виходить порошкоподібна кава.

Агломерована (у вигляді гранул) – виготовлення цього виду розчинної кави збігається з технологією виготовлення порошкоподібної кави, до якої додана ще одна процедура – порошок збивається під впливом пари в грудочки – гранули.

Сублімована фриз-драйд (у вигляді кристалів) – це найпрогресивніший метод виготовлення розчинної кави, оскільки смак і аромат кави при цьому зберігається у повній мірі. Суть технології полягає в тому, що тільки що зварена концентрована кава швидко заморожується і поміщається у вакуумну камеру, де розпочинається процес, який у фізиці називається «сублімація», – лід переходить у пароподібний стан (тобто випаровується), минаючи стадію води.

Школа бариста