Найбільш популярні способи заварювання кави

Спосіб заварювання кави завжди вказано на упаковці. Для приготування однієї чашки кави рекомендується взяти 2 повні чайні ложки кави (тобто 8-10 грам на 180 мілілітрів води). Для заварювання в кавнику необхідно залити мелену каву холодною свіжою водою і довести до кипіння, але не кип’ятити. Якщо ви використовуєте інші прилади для заварювання, то норма закладки кави залишається тією ж. Молоко в каву краще додавати гарячим.

Декілька найпопулярніших способів заварювання кави:

Турка
Прекрасно підходить, для приготування справжньої східної кави. Традиційний східний спосіб заварювання кави порушує сучасне правило «ніколи не кип’ятіть каву». Дійсно, у турці кава кип’ятиться з цукром, тому гіркота у смаку відсутня. Для справжньої кави по-східному помел повинен бути особливо дрібним.

Гейзерна кавоварка
Італійська еспресс кавоварка готує найгарячішу і міцну каву. Вода, закипаючи у нижній частині кавоварки, створює потік, який проходить через мелену каву в середній частині і потрапляє у верхню. Помел слід обирати середній.

Кавовий прес-заварник (кафетір)
Металевий поршень кафетіра опускайте через 3 хвилини, після того як мелену каву залили гарячою водою. Отримаєте чудову каву! Для приготування підходять всі види помелу, крім великого. Єдиний недолік – кавовий прес-заварник довго не зберігає тепло, тому приготовану каву треба випивати одразу.
Найбільш простий спосіб приготування кави
Дві столові ложки меленої кави залити окропом прямо в чашці і дати настоятися. Між іншим, професійні кофетестери на дегустаціях заварюють каву саме так.
Крапельна кавоварка
В електричній крапельній кавоварці краплі гарячої води під силою тяжіння проходять через мелену каву. Хвилини через три отримуємо готову м’яку з легкою кислинкою каву, яка не має осаду. Не варто використовувати дрібний помел, контакт води з кавою буде занадто довгим, і ви отримаєте гірку каву.
Машина еспрессо
Чашка еспрессо готується 28 секунд. Вода нагрівається до температури 90 ° С. Під тиском 9-15 bar пар проходить через мелену каву. Так створюється прекрасна кава еспрессо. Варто використовувати дрібний помел. Світло-коричнева щільна пінка на поверхні кави – показник правильно приготованого еспрессо.
Школа бариста