Кава як рослина: Де росте кава?

Виробляти каву за межами Аравії першими стали голландці. У 1690 році їм вдалося дістати кілька саджанців кави, які спочатку вирощувалися в ботанічних садах Амстердама, а потім були перевезені у голландські колонії на острови Ява і Суматра, де клімат виявився ідеальним для вирощування кави. Через декілька років колонії стали основними постачальниками кави в Європу, а Амстердам перетворився на центр кавової торгівлі. Французи внаслідували голландців, і незабаром цінні плантації кави з’явились на Гаїті, Ямайці, Кубі, в Пуерто Ріко і Тринідаді.

Згодом, один молодий португалець відвіз кілька саджанців кави до Бразилії, і менш ніж через століття ця країна стала найбільшим світовим постачальником кави. Спочатку на нових землях розводили один відомий у той час вид кави – арабіку. Однак йшли наполегливі пошуки нових видів, і згодом було відкрито новий сорт – робусту. Вона росте у джунглях Центральної Африки. Його вирощують у багатьох країнах, але кращі сорти робусти виготовляють у країнах Східної Африки, Індії та Індонезії.

Зараз каву вирощують:

  • У Центральній і Південній Америці: Болівія, Бразилія, Венесуела, Гаїті, Гваделупа, Гватемала, Гондурас, Домініканська республіка, Колумбія, Коста-Ріка, Куба, Мартініка, Мексика, Нікарагуа, Панама, Перу, Пуерто-Ріко, Сальвадор.
  • Африці: Ангола, Бурунді, Заїр, Замбія, Зімбабве, Камерун, Кенія, Кот-д`Івуар, Мадагаскар, Малаві, Мозамбік, Руанда, Сан-Томе і Прінсіпі, Танзанія, Уганда, Ефіопія.
  • Азії та Океанії: В’єтнам, Гаваї, Індія, Індонезія, Ємен, Китай, Нова Каледонія, Папуа-Нова Гвінея, Реюньон, Філіппіни.

Кавове дерево

Звичні нам кавові зерна дає кавове дерево. Воно відноситься до сімейства маренових, що поєднує близько п’яти тисяч видів рослин. Із усіх видів кавових дерев важливе господарське значення має лише аравійська кава, або арабіка, і конгелезька кава, або робуста. Для приготування кави використовують зерна (два зерна, що лежать плоскими сторонами одне до одного), які знаходяться всередині кавової ягоди.

Будова кавової ягоди

Стигла ягода має червоний колір. Під червоною шкірою знаходиться щільна м’якоть, далі йде в’язкий шар плоду, під яким знаходиться кавове зерно, покрите тонкою плівкою – пергаментом. Усередині ягоди зазвичай знаходиться два кавових зерна, які розташовані «лицем» одине до одного і відокремлюються тонкої мембраною.

Кава арабіка

Арабіка – кава аравійська – це дерево висотою до 5 метрів, але його зазвичай підрізають на висоті 120-180 сантиметрів, культивуючи невисокі дерева. Арабіка цвіте перед сезоном дощів. За оптимальних умов через 8-9 місяців виростає плід – ягода. При дозріванні вона змінює свій колір з зеленого на жовтий, а потім на червоний. Кавове дерево арабіка має ряд ботанічних різновидів, у тому числі абіссініка, бурбон, марагоджип та ін.

Кава робуста

Робуста – це дерево, що досягає від 2 до 10 метрів висоти, має більші листя, ніж арабіка. Цвітіння рослини розтягнуто в часі, а плоди дозрівають тільки через 10-11 місяців після зав’язі.

Слово «робуста» перекладається як «сильний», «стійкий». Вона менш примхлива у вирощуванні, ніж арабіка. Із зерен робусти отримують дуже міцну, насичену каву з солодким ароматом.

Робуста вдало доповнює арабіку, поєднуючи з її ароматом свою повноту смаку.

Сезон збору кави займає кілька місяців. У кожної країни-виробника вони свої. Наприклад, у Гватемалі збір кави розтягнутий з листопада до травня, а в Бразилії – з червня до вересня. Плоди сорту робуста збираються простіше: вони не обсипаються при перезріванні і тому можуть сохнути на дереві.

Збір врожаю арабіки відбувається в декілька етапів: у міру дозрівання плодів з інтервалом у два тижні. Як правило, таких етапів три – попередній, основний і пізній. Такий вибірковий збір повністю доспілих плодів забезпечує високу якість кавових зерен. У той же час збирачам важливо не допускати їх перезрівання, яке можна легко виявити по чорному кольору ягід.

Найпоширеніший і традиційний метод збору – піккінг (to pick (англ.) – збирати, зривати). Його суть полягає в тому, щоб руками з великою обережністю зривати вибірково тільки зрілі плоди. Існують і спеціальні машини для збору кави, але перевага все ж віддається ручному збиранню.

Щорічно з одного дерева отримують приблизно 2,5-3 кілограмів плодів, з них отримують 500 грам зеленої кави, або 400 грам обсмаженої. Іншими словами, кожен кавовий кущ дає можливість приготувати в рік 50 чашок ароматного напою.

Цікаве про каву